Gelisim Evi Para dergisinde
Gelişim Evi Para dergisi'nde. Eğitimleri ve profesyonellikleri ile yaptıkları çalısmalarla ilk senelerinde dikkatleri üstlerine çektiler. Gelişim Evi İstanbul'daki satranç kulüpleri içinde Para dergisi'nde yer verilen tek kulüp. 
Gelişim Evi Gelişiyor
Gelişim Evi gelişiyor geliştiriyor, artık Beşiktaş ve çok yakında Başakşehir şubelerimizde öğrencileri satranç eğitimi ile destekliyor. Şubeler hakkında bilgi almak için Bakırköy merkez şubesi ile görüşebilirsiniz.
Gelişim Evi Business Channel'da
Sema Baysal'ın sunduğu ve sektörden en yeni gelişmelerin paylaşıldığı İş Kolik programına konuk olduk. Türkiye'de satrançın yeri ve önemini dilimizin döndüğünce açıklamaya çalıştık. Satranç oyununun sağladığı faydalar ve zihin gelişime katkısını açıkladık, bünyemizde yer alan eğitimler hakkında detaylı bilgi paylaştık..
Gelişim Evi Açıldı !!!
Ağustos 2016 da Bakırköy Zuhuratbaba Caddesinde yaptığımız açılışa gelen tüm dostlarımıza teşekkürü borç biliriz. Geilişimi herkese ulaştırmak istediğimiz bu uzun maratonda ilk adımımızı bu sayede atmış olduk. Gördüğümüz ilgi bize ne kadar doğru yolda olduğumuzu bir kez daha hissettirdi. Satrançtan Akıl oyunlarına, yabancı dil kursundan drama etiğimine kadar bir çok dalda, gelişime ilgi duyan herkesi bekliyoruz.