Gelişim Evi Nedir ?

Alanında uzman kadrosu ile her yaştan bireylerin kişisel gelişimine yön veren, özel donanımlı sınıflarda, kişilere özel programlarla sürekli gelişimi amaçlamış bir kurumdur.

Satrançtan akıl oyunlarına, hafıza tekniklerinden zihin haritasına kadar alanında uzman kadrosu ile şimdilik 4 farklı kurs ile hizmet veren Gelişim Evi merkezi konumu ve kurs niteliklerine uygun konspette hazırlanmış sınıfları ile eğitime ve gelişime tam konsatre hazırlanmıştır.

Biz iletişimin gücüne inanıyor ve her bireyin keşfedilmesi gereken potansiyellerinin olduğunu düşünüyoruz. Eğitimin her yaşta, her kesime ulaşması gerektiğini benimsemiş ekibimiz ile gelişimi "mutluluğumuz" ile paylaşıyoruz.

Gelisim Evi'nde Neler Yapabilirsiniz?

Gelin yeteneklerinizi birlikte ortaya çıkaralım

  • Online Programlar
  • Sürekli Gelişim
  • Uzman Kadro
  • Birebir Eğitimler

Eğitimlerimiz

Eğitimini verdiğimiz kuslarımıza ilginiz var ancak nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ilginizi ölçelim ve size uygun programı oluşturalım bu sayede nerede olduğunuzu ve nereye varabileceğinizi hep birlikte görelim.

  • İyi alınmış bir satranç eğitimi çocukların, sporcuların, bireylerin gelişimine ve akademik başarılarına yüksek düzeyde katkıda bulunur. Bu konuda biz, ailelere yardımcı olmayı amaç edindik.
  • Zeka oyunları tarihi, insanlık tarihi kadar eskidir. Eski mısır dönemi matematikçilerin akıl oyunlarıyla ilgili çalışmaları ve problemleri müzelerde sergilenen yazmalarda görülmüştür. Zeka oyunlarının bir çoğu Çin, Hindistan gibi doğu bilgelerinin ortaya çıkardığı ve zamanla tüm Dünya’ya yayılmış oyunlardır.
  • Zihin Haritası anahtar kelimeler şekiller ve renklerin kullanıldığı, beynin sağ ve sol lobunu birlikte çalıştıran bir öğrenme tekniğidir. Dahilerin not tutma tekniklerinden esinlenerek geliştirilmiştir. Not tutma, karar alma, planlama, toplantı yönetimi gibi pek çok alanda da kullanılabilir.